Na alergię cierpi coraz więcej osób, zarówno dzieci jak i dorosłych. Objawy często utrudniają życie. Okropny świąd i zmiany skóre, ciągły katar i swędzące oczy, przewlekły kaszel lub astma, bóle brzucha, biegunki lub tzw. drażliwe jelito. Sam wiesz, jak jest to męczące....

Kobieta z dmuchawcem jako symbol alergii na pyłkiTeraz możesz skutecznie z tym walczyć! Nasze testy alergiczne pozwalają na jednoznaczne wykrycie alergenów oraz przyczyn alergii a odczulanie jest skuteczne i trwałe. Na efekty nie musisz czekać latami – widać je już po kilku zabiegach!

Nie męcz się dłużej z alergią i zgłoś się do nas na testy alergiczne i odczulanie.

 

 

Testy alergiczne metodą biorezonansu


Diagnostyka alergii polega na określeniu alergenów oraz znalezieniu przyczyny alergii na te czynniki.... W teście alergicznym znajdują się najbardziej powszechne alergeny wziewne takie jak pyłki (drzewa, krzewy, trawy), pleśnie (np. cladosporium), sierści zwierząt, kurz domowy, oraz główne alergeny pokarmowe (np. mleko, pszenica, jajko, orzechy itd.).
Posiadamy ogromną paletę alergenów pokarmowych, wziewnych i kontaktowych. Wśród nich znajdują się:

  • alergeny pokarmowe takie jak: nabiał, mięsa, zboża, owoce, oleje, substancje słodzące, dodatki spożywcze; (w sumie 500 alergenów)
  • alergeny wziewne: pleśnie (np. cladosporium), pyłki traw, drzew, kurz domowy; (200 alergenów)
  • alergeny kontaktowe: chemia gospodarcza, lekarstwa, sierści zwierząt i wiele innych.

Mamy również możliwość przetestowania substancji przyniesionej przez osobę, która się do nas zgłasza, np proszków do prania, mleka modyfikowanego podawanego dzieciom.

Dodatkowo wykonujemy test przyczynowy, który wyjaśni przyzyny powsytania nadwrażliwości organizmu.


Przyczyny alergii. Test przyczynowy

Z reguły wszyscy skupią się na tym, co ich uczula, a niewiele osób szuka przyczyn tej nadmiernej reakcji - czyli DLACZEGO coś ich uczula?! Nadwrażliwość alergiczna pojawiła się bowiem z jakiegoś powodu i dopiero na skutek tego reagujemy alergią! Nasz test na alergię odpowie również na pytanie, dlaczego pojawiła się ta alergia.


Alergia na pyłkiAlergia może być wynikiem zakażeń pasożytami, przerostem drożdżaków candida albicans, nadużywania leków chemicznych, skutków ubocznych szczepionek, obciążeń organizmu powszechnie występującymi toksynami znajdującymi się w powietrzu, wodzie, żywności (np. dodatki spożywcze, opryski roślin), zakwaszenia organizmu na skutek nieprawidłowego odżywiania się i stresu.

Czynniki te doprowadzają do podwyższenia w organizmie mechanizmów obronnych w tym wzmożonego wydzielania histaminy, substancji odpowiadającej za reakcje alergiczne, wskutek czego organizm zaczyna reagować nadwrażliwe przy kontakcie z wszelkimi innymi czynnikami, które akurat znajdują się w naszym otoczeniu (pyłki, kurz, pokarmy, perfumy, itd.). Są one jakby wyzwalaczami reakcji alergicznej, ale nie stanowią jej przyczyny!


Odczulanie alergenów + likwidacja przyczyn alergii = sukces terapetycznyPrzypadki osób, które zgłosiły się do nas na testy alergiczne:


Przypadek 1

Młody mężczyzna przejawiał silną alergię „na wszystko”, nawet na tusz długopisu, kiedy popisał się po skórze! Zgłosił się do nas na testy alergiczne. Oprócz licznych alergenów wykryliśmy u niego silne zagrzybienie i obciążenie antybiotykami, którymi był długotrwale leczony na trądzik. Po odpowiedniej kuracji odgrzybiającej i oczyszczającej oraz odczulaniu na silniejsze alergeny zniknęły mu wszystkie alergie (w tym i na długopis - choć na niego nie był odczulany :). Przypadek pokazuje, że nie zawsze to, na co reagujemy alergicznie jest przyczyną naszej choroby!!! I nie zawsze trzeba wszystko odczulać!!


Przypadek 2

Dziewczynka z alergia na kota. Gdy tylko kot był w pobliżu pojawiało się u niej swędzenie, katar, a w ostatnim stadium duszności! Okazało się, że dziecko ma pasożyty! Po dwumiesięcznej kuracji przeciwpasożytniczej ustąpiła reakcja alergiczna na kota. Nie robiono odczulania na sierść kota!


Indywidualne podejście do alergii

Oczywiście nie w każdym przypadku przyczyną alergii będzie grzybica, czy pasożyty (choć są one częste). Przyczyn jest wiele, trzeba je znaleźć i podjąć odpowiednie działania. Dzięki naszemu testowi na alergię możemy odkryć alergeny oraz znaleźć indywidualne przyczyny alergii. Dopiero takie podejście gwarantuje sukces! Jeśli chcesz uwolnić się od alergii raz na zasze to skorzystaj z naszej pomocy!

 

 

 

Pyłki przy alergiiDzięki naszym testom na alergię i odczulaniu:

  • Poznasz alergeny, jakie utrudniają Ci życie
  • Pozbędziesz się alergii raz na zawsze.
  • Efekty odczujesz już po kilku zabiegach!


Odczulanie metodą biorezonansu z reguły trwa kilka tygodni a nie kilka lat! Jest bezbolesne i bezinwazyjne, może być wykonywane u dzieci, nie ma żadnych skutków ubocznych. 

Powrót do góry