Z własnego doświadczenia wiem, że wiele metod leczenia okazuje się dziś nieskutecznych, ponieważ ich działania skupiają się jedynie na tłumieniu objawów, podczas gdy przyczyny choroby pozostają niewyjaśnione. Wiele metod nie jest dostosowanych do warunków współczesnego świata, a przecież – jak dowodzi historia - każda epoka ma swoje specyficzne choroby zatem metody diagnostyczne jak i działania terapeutyczne muszę zostać odpowiednio dopasowane.
Spojrzenie holistyczne, traktujące człowieka jako całość, nowoczesne możliwości diagnostyczne oparte o pomiary wegetatywno-rezonansowe oraz zwrócenie uwagi na środowisko, w jakim człowiek żyje, pozwalają mi zrozumieć logikę choroby, znaleźć jej przyczyny i zastosować odpowiednią i skuteczną terapię naturalną.

Ty i Twoja rodzina też możecie być zdrowi
Jeśli jesteś na tej stronie to oznacza, że szukasz alternatywnych metod leczenia swojej choroby lub choroby swojego dziecka, prawdopodobnie zwiedziłas/eś już wiele gabinetów lekarskich i bylaś/eś w niejednym gabinecie medycyny naturalnej lecz niestety niewiele się zmieniło lub poprawa była niewielka. Jest to przykre, ale tak się często zdarza. Istnieje wiele blokad, które utrudniają powrót do zdrowia. Dzięki szerokiemu spojrzeniu na istotę choroby i jej przyczyny, mogę odkryć te blokady i pomóc Ci w powrocie do zdrowia. Dołącz do tych, który skorzytali z moich porad i dziś cieszą się zdrowiem. Jest to możliwe! Wykorzystywane przeze mnie techniki – takie jak oczyszczanie organizmu z obciążeń, toksyn, pasożytów, grzybów, regulacja za pomocą homeopatii, odczulanie alergii biorezonansem - sprawiają, że zacząłem osiągać znakomite rezultaty u wielu ludzi.
Pamiętaj jednak, że powrót do zdrowia przy chorobach przewlekłych nie jest nastąpi po tygodniu! Natura potrzebuje czasu, by się zregenerować. Musisz być na to przygotowana/y. W terapiach, które stosuję, są pewne etapy uwarunkowane możliwościami organizmu i prawami natury. Podążając zgodnie z tymi prawami można osiągnąć prawdziwe zdrowie i trwałe efekty.
Choroby ostre, takie jak przeziębienie, pięknie i szybko poddają się terapii homeopatycznej.

Notka prawna
Oczywiste jest, że medycyna naturalna - test Volla i homeopatia - nie zastępują leczenia konwencjonalnego u lekarza. Stanowią działania komplementarne i holistyczne. Mają na celu wspieranie organizmu w powrocie do zdrowia oraz jego profilaktykę.


Jeśli potrzebujesz pomocy w swojej chorobie i jesteś zdecydowany, aby podjąć walkę - to jestem po to, by Ci w tym pomóc.

Zapraszam do gabinetu
, dypl. homeopata

Powrót do góry