Toksyny zaburzają pracę organizmu i doprowadzają tym do wielu problemów zdrowotnych takich jak alergie, przewlekłe zmęczenie czy nowotwory. Jeśli chcesz być zdrowy, a leczysz się od długiego czasu i nie przynosi to efektu, to prawodopodnie wynika to z faktu, że masz zaniczyszczony organizm! A wtedy żadne leczenie nie pomoże. 

Kropla wody symbolizująca oczyszczanie organizmuOczyszczanie organizmu jest koniecznością we współczesnym świecie. Nigdy wcześniej w historii ludzkości nie było tylu toksyn, co teraz: metale ciężkie, pestycydy, dodatki do żywności, modyfikacja GMO, spaliny samochodowe, dymy z fabryk, chemia w materiałach domowych i tak dalej. Nie jesteśmy w stanie tego uniknąć. Nie oznacza to, że nie powinniśmy się tym przejmować! Wręcz przeciwnie. Powinniśmy zadbać o regulane oczyszczanie organizmu, by nie doprowadzić do agregacji tokstyn w organizmie i rozwoju chorób, takich jak alergie, przewlekłe zmęczenie, bóle głowy, zmiany skórne, zapalenia zatok, choroby autoimmulologiczne, nowotwory.


To tak jak brudzimy się na rękach i myjemy je, tak samo zanieczyszczamy nasze wewnętrzne tkanki współczesnyhmi toskynami i powinniśmy się z nich oczyścić. W naszym gabinecie stosujemy najbardziej zaawansowane metody oczyszczania - oczyszczanie bioinformacyjne MORA połączone z indywidualnie dobraną suplementacją i zmianą odżywiania - które działają na zasadzie „wewnętrznego mydła”.Oczyszczanie organizmu to zdrowie

Oczyszczanie organizmu wspomaga leczenie wielu chorób. Nasze zdrowie w bardzo dużej mierze zależy od sprawnej, niezakłóconej pracy naszych narządów i układów. Każdy z nas posiada tak zwany system regulacji podstawowej, odpowiedzalny za detoksykację. Jednak jeśli toksyn jest za dużo to że nasze układy nie nadążają z oczyszczaniem i część z toksyn pozostaje w naszych organizmach, stając się z czasem przyczyną wielu chorób, takich jak:

 • zmęczenie, brak koncentracji
 • alergie pokarmowe
 • alergia wziewne
 • schorzenia skórne: łuszczyca, trądzik
 • problemy z krążeniem,
 • zaburzenia ukrwienia kończy
 • stany depresyjne
 • nadwaga, cellulitis
 • bóle stawów i artretyzm
 • obrzęki limfatyczne
 • słaba przemiana materii
 • nadmierne pocenie się
 • częste infekcje bakteryjne i wirusowe
 • zakażenia pasożytami
 • zaburzenie funkcjonowania nerek i wątroby
 • grzybice, kandydoza (oczyszczanie z toksyn wydzielających się podczas niszczenia grzybów odpowiednimi środkami)
 • choroby przewlekłe trudno poddające się konwencjonalnemu leczeniu


Ludzki organizm można przyrównać do ogromnego magnesu, który przyciąga i zatrzymuje różne toksyny, metale ciężkie, dodatki spożywcze, spaliny, substancje ze materiałów sztucznych i plastików, substancje z materiałów domowych i wiele innych chemikaliów, które można długo wymieniać. Dostają się one w formie zjonizowanej do naszych stawów, arterii, nerwów i tkanek. Toksyny te zakłócają prawidłowe funkcjonowanie organizmu, co zwiększa podatność na liczne dolegliwości, np. alergie, dnę moczową, nadciśnienie, wysoki cholesterol, migreny, grzybice, reumatyzm, bóle mięsnie, oraz podnosi ryzyko zachorowalności na raka! Wg dra G. Cornelissena najczęstszą przyczyną raka piersi u kobiet są toksyny jak PCB (obciążenie toksynami możesz sprawdzić w test obciążeń). System odpornościowy zostaje znacznie osłabiony.


Bioinformacyjne oczyszczanie organizmu

Aparat MORA do oczyszczania organizmuJedynym rozwiązanie jest oczyszczanie organizmu z toksyn! Jako, że ilość toksyn rośnie z roku na rok i na stan aktualny jest ich tak dużo - tradycyjne środki nie dają rady. Dlatego potrzebne są nowoczesne rozwiązania na miarę XXI wieku, jakimi są terapie za pomocą fal elektromagnetycznych połączone z indywidualnie dobranymi ziołami. Skutecznie oczyszczają cały ogranizm, w tym układ limfatyczny, wątrobę, jelita, nerki i układ oddechowy.

Oczyszczanie bioinformacyjne MORA czyli oddziaływanie falami elektromagnetycznymi jest bardzo głęboikim sposobem oczyszczania organizmu ponieważ uruchamia naturalne procesy oczyszczania i ukierunkowuje system immunologiczny na konkretnre toksyny. Pobudza system odpronościowy i układy oczyszczania do wyrzucenia nawet głęboko osadzonych cząstek toksyn. Skuteczność takiej metody jest najwyższa w porównaniu z tradycyjnymi metodami. Dodatkowo metoda MORA jest całkowicie bezpieczna i bezinwazyjna. Dodatkowo stosujemy także indywidualnie dobrane zioła, po to, aby toksyny wyrzucone do obiegu krwi i limfy, łatwo i szybko zostały usunięte z organizmu. Każda terapia zawiera także usprawnienie mechanizmów oczyszczania za pomocą odpowienich zabiegów na biorezonansie MORA.

Regularne oczyszczanie organizmu

Oczyszczanie powinno stać się częścią współczesnego życia. Dbaj o wewnętrzną higienę swojego organizmu a zachowasz dobre zdrowie i samopoczucie. Pamiętaj, że toksyny zakłócają prawidłowe funkcjonowanie Twojego organizmu i podowują choroby!

Powrót do góry