Smaller Font Default Font Larger Font

 

Adres

ul. Westerplatte 9/220

65-001 Zielona Góra

  • Medycyna naturalna
  • Terapie naturalne
  • Oczyszczanie
  • holistyczne podejście

Newsletter

Zgadzam się z Polityką Prywatności

Rzucanie palenia, terapia antynikotynowa w Zielonej Górze

 

Jeśli chcesz rzucić palenie to dobrze wybrałeś - terapia antynikotynowa MORA jest jedną z najlepszych metod na rzucanie palenia.  Nie ważne, czy jesteś wieloletnim palaczem, czy też "wciągnąłeś" się niedawno - przestaniesz czuć pociąg do papierosa już po jednym zabiegu!

 

 

Dołączyć do tysięcy osób, które dzięki tej terapii przestały palić.  

 

Wszystkich palaczy, którzy są zdecydowani rzucić palenie, zapraszamy na wysoce skuteczną terapię antynikotynową. Zabieg wykonywany jest metodą biorezonansu, szerzej znany jako "odczulanie nikotynowe" lub "płytki" podłączone do specjalnego urządzenia. W tej terapii nie wykorzystujemy jednak powszechnie dostępnych aparatów biorezonansowych z "płykiami" - używamy unikatowych i precyzyjnych aparatów z serii MORA Super. Terapia MORA jest to jedyna terapia antynikotynowa w Zielonej Górze, wykonywana na urządzeniach firmy Med-Tronik, firmy pionierskiej w dziedzinie biorezonansu, która sprawi, że po pierwszym zabiegu przestaniesz palić!

 

 

  Terapia antynikotynowa przebiegTerapia antynikotynowa - zdjęcie z gabinetuRzucanie palenia symbolizowane przez łamanie papierosa

 

 

Terapia antynikotynowa MORA w Zielonej Górze

 

W terapii antynikotynowej MORA osoba jest podłączona kilkoma elektrodami - ręcznymi (trzyma się elektrody w formie "rurek"), stopowymi (stopy znajdują się na blaszkach), czołowymi (opaska na czoło), oraz mata elektromagnetyczną na plecy, by wzmocnić efekt terapii. Elektrody pokryte są potrójną warstwą złota, dzięki czemu impulsy są lepiej odbierane przez organizm niż ma to miejsce w przypadku elektrod miedzianych, na których zwykle pozostaje charakterystyczny czarny osad.

 

 

 

Nowoczesna terapia antynikotynowa MORA

 

Aparat MORA do terapii antynikotynowejDzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii terapia antynikotynowa MORA trwa jedynie 25 minut! W niektórych gabinetach trzeba jeszcze siedzieć ponad godzinę, aby terapia antynikotynowa okazała się skuteczna. Tutaj zaoszczędzisz czas i uzyskasz jeszcze lepszy efekt! MORA posiada wbudowane dwa moduły do terapii, dzięki czemu przez elektrody ręczne idzie jedna terapia a przez elektrody stopowe druga. Dodatkowo zmodyfikowane częstotliwości sprawiają, że organizm lepiej przyjmuje bodźce i się nie męczy, co sprawi, że zabieg będzie bardziej skuteczny.

 

 

 

Działanie terapii antynikotynowej

 

Terapia antynikotynowa ma dwa zadania:

  • niweluje głód nikotynowy
  • oczyszcza organizm z toksyn, naromadzonych wskutek palenia papierosów.

 

Niwelacja głodu nikotynowego trwa od 2 do 12 godzin po zabiegu. Terapia antynikotynowa MORA jest długofalowa i jej działanie jest niezwykle silne, co skutecznie pomoże Ci pozbyć się nałogu.

Oczyszczanie z toksyn będzie się odbywać w ciągu kilku dni po zabiegu. Chcąc uzyskać szybszy efekt oczyszczania można wykonać oczyszczanie jonowe. Podstawą jest jednak picie wody niegazowanej w dużych ilościach. Oczyszczanie z toksyn papierosa jest bardzo ważne dla zdrowia! Może nawet uchornić przed powstaniem nowotworów!

  

 

 

Jak rzucić palenie?

 

Strzałka w dziale terapia antynikotynowaJeśli chcesz rzucić palenie to wybierz najlepsze dla siebie rozwiązanie - terapia antynikotynowa MORA!

Umów się na wizytę:

Cena zabiegu to jedyne 70 zł (czyli równowartość kilku paczek papierosów!)

 

Zabieg jest jednorazowy i ma bardzo wysoką skuteczność! Aż 90 % osób po takiej wizycie rzuca palenie!

 


Rzucanie palenia symbolizowane przez zgaszony papieros