Gabinet Terapii Naturalnych

Homeopatia | Biorezonans | Detoksykacja

Get Adobe Flash player

O MNIE

 

Nazywam się . Jestem homeopata klasycznym. Prowadzę gabinet terapii naturalnych w Zielonej Górze.  W zależności od problemu udzielam różnych form pomocy. W swojej pracy korzystam z możliwości, jakie stwarza mi homeopatia i terapia biorezonansowa MORA. Ukończyłem Pomorską Szkołę Homeopatii Klasycznej w Gdyni, gdzie uzyskałem tytuł homeopaty i prawo do prowadzenia gabinetu w krajach Unii Europejskiej. Uzyskałem certyfikaty z zakresu diagnostyki i terapii MORA oraz elektroakupunktury EAV wg Volla. Jestem specjalistą w dziedzinie mikroskopowej analizy żywej kropli krwi w jasnym polu widzenia. 

Od zawsze interesowałem się naturalnymi formami terapii i chętnie pomagam ludziom. 

 

Czy współczesne leczenie jest skuteczne? 

Z własnego doświadczenia wiem, że wiele metod leczenia okazuje się dziś nieskutecznych, ponieważ ich działania skupiają się jedynie na tłumieniu objawów, podczas gdy przyczyny choroby pozostają niewyjaśnione. Poza tym wiele metod nie jest dostosowanych do warunków współczesnego świata, a przecież –jak dowodzi historia - każda epoka ma swoje specyficzne choroby zatem działania terapeutyczne muszę zostać odpowiednio dopasowane. 

 

Moje podejście do choroby

Homeopatyczne podejście holistyczne, traktujące człowieka jako całość, nowoczesne możliwości diagnostyczne oparte o pomiary wegetatywno-rezonansowe oraz  zwrócenie uwagi na środowisko, w jakim człowiek żyje, pozwalają mi zrozumieć logikę choroby, znaleźć jej przyczyny i zastosować odpowiednią i skuteczną terapię.  

 

Kto się do mnie zgłasza?

Z reguły zgłaszają się do mnie ludzie, którzy zwiedzili już wiele gabinetów lekarskich i byli w niejednym gabinecie medycyny naturalnej lecz niestety nie odczuli poprawy swojego zdrowia. Jest to przykre. Wykorzystywane przeze mnie techniki – oczyszczanie organizmu z obciążeń i regulacja za pomocą homeopatii - sprawiają, że zacząłem osiągać znakomite rezultaty u tych ludzi. 

 

Pamiętaj - natura potrzebuje czasu! 

Z góry zaznaczam, że powrót do zdrowia przy chorobach przewlekłych nie jest nastąpi po tygodniu! Natura potrzebuje czasu, by się zregenerować. W terapii, która stosuję są pewne etapy uwarunkowane możliwościami organizmu i prawami natury. Podążając zgodnie z tymi prawami można osiągnąć prawdziwe zdrowie i trwałe efekty.   

Choroby ostre, takie jak przeziębienie, pięknie i szybko poddają się terapii homeopatycznej.

 

Jeśli szukasz drogi do zdrowia 

Jeśli potrzebujesz pomocy w  swojej chorobie i jesteś zdecydowany, aby podjąć walkę  - to jestem po to, by Ci w tym pomóc. 

 

Zapraszam do gabinetu 

, homeopata klasyczny.